Powiększ mapę


Morze

Słonce, plaża i szum morza. Zobacz najciekawsze polskie miejscowości nadmorskie. Zaplanuj urlop w zależności od oczekiwań – znajdź miejsce spokojne, lub tętniące życiem!

...
Międzyzdroje - perła Bałtyku

Miasto usytuowane na wyspie Wolin, oddalone od Świnoujścia o około 17 km. Wielką sławę zyskało dzięki organizowanemu corocznie wakacyjnemu Festiwalowi Gwiazd. To tutaj znajduje się słynna aleja gwiazd na wzór hollywoodzkiej, z odciskami dłoni polskich celebrytów.

Mrzeżyno - dla całej rodziny

Wśród urlopowiczów miejscowość zasłynęła jako popularny ośrodek wypoczynkowy dla całych rodzin – głównie za sprawą odpowiedniej infrastruktury (domki wczasowe, pensjonaty, campingi, pola namiotowe) oraz szerokiej, piaszczystej plaży.

Dźwirzyno - turystyczny raj

Dźwirzyno to kolejna propozycja na nadmorski wypoczynek. Bogata oferta noclegowo-turystyczna oraz dostęp do rozmaitych atrakcji sprawia, że miejscowość jest jednym z bardziej popularnych celów urlopowych wypadów.

Kołobrzeg - do zobaczenia na miejscu!

Kołobrzeg – jeden z najstarszych grodów nad Bałtykiem. Miasto o burzliwej historii, dzisiaj jest synonimem wakacji i urlopów. To także największe uzdrowisko nad polskim morzem.

Sarbinowo - warto przyjechać!

Wśród nadmorskich miejscowości znajdują się takie, których ominąć po prostu nie można. Jedną z takich niewielkich, a jednak bardzo przytulnych i pozytywnie nastrajających jest Sarbinowo.

Gąski - latarnia z widokiem na błękit

Gąski to nadmorska miejscowość położona 10 kilometrów na zachód od Mielna. Tutaj znajduje się druga co do wysokości latarnia morska w Polsce.

Mielno i Jezioro Jamno

Mielno – jedna z najsłynniejszych miejscowości polskiego wybrzeża. Pięknie położona miejscowość jest urlopową metą dla mieszkańców okolicznych miast.

Łazy - pomiędzy trzema wodami

Miejscowość jest aż z trzech stron otoczona wodą – oprócz Bałtyku na północy i Jeziora Jamno na zachodzie, po wschodniej stronie znajduje się kolejny zbiornik przybrzeżny – Jezioro Bukowo.

Dąbki - taaaaka ryba!

Dąbki to interesujące miejsce dla urlopowiczów i wędkarzy – na pobliskim Jeziorze Bukowo najczęściej łowi się okonie, sandacze, płocie oraz węgorze.

Darłowo - królewskie miasto

Piaszczysta plaża Darłówka (nadmorskiej części Darłowa) każdego roku zapełnia się turystami i jest popularnym celem urlopowych wyjazdów. Do tego widok na ujście rzeki Wieprzy i mamy małą rewelację :) Jednak to miasto ma do zaoferowania dużo więcej!

Jarosławiec - wielki błękit

Miejscowość słynie z wyjątkowo czystej wody w morzu, atrakcyjnej plaży i wielu atrakcji, jakie ma do zaoferowania swoim turystom. Historia Jarosławca zaczyna się w XV wieku...

Sopot. Molo

Molo w Sopocie jest najdłuższym tego typu obiektem nad całym Bałtykiem. Pomost sięga na ponad pół kilometra w głąb morza. To jedna z największych atrakcji Trójmiasta oraz znak rozpoznawczy polskiego Wybrzeża.

logo mPolska

logo mPolska