Powiększ mapę


Rzeki

Wisła, Odra, Bug to rzeki wielkie i piękne. Czarna Hańcza, Brda i Krutynia - to z kolei mekka wszystkich kajakarzy. Poznaj imponujące rzeki idealnie nadające się na spywy, wędkowanie i wypoczynek! 

...
Rzeka Dziwna i most zwodzony w Dziwnowie

Rzeka Dziwna jest jedną z największych atrakcji Dziwnowa. Swoją nazwę zawdzięcza temu, że nurt nie zawsze wiedzie do morza, a cofa się i zalewa morską wodą Zalew Kamieński.

Dargomyśl - w zakolu Rzeki Myśli

Dargomyśl to kolejna wieś leżąca na tzw. „Zachodniopomorskim szlaku Templariuszy\". Świadectwem obecności Zakonu na tych ziemiach są pozostawione kościoły albo zamki, wznoszone w miejscowościach nadanych im w XIII wieku przez miejscowych władców.

Namyślin - rzeka i las

Namyślin – pięknie położona miejscowość znajdująca się w południowo-zachodniej części województwa. Skryta wśród zielonych lasów, wznosząca się nad rzeką Myślą – idealne miejsce na wiosenno-weekendowy wypad!

Ostróda. Mazurskie klimaty

Ostróda to miasto położone niedaleko granicy oddzielającej Warmię od Mazur. To właśnie tutaj swój początek bierze szlak wodny do Elbląga – jedna z najciekawszych atrakcji turystycznych w regionie.

logo mPolska

logo mPolska